Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
skenfrdeit
.

Správna rada Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika (SMRŠ) sa dňa 21.11.2019 zišla v Piešťanoch na svoje prvé zasadnutie.

Hlavnou náplňou zasadnutia boli dva hlavné body programu. Prvým bola voľba predsedu a podpredsedov. Predsedom správnej rady SMRŠ bol zvolený Ing. Peter Novotňák a podpredsedmi Mgr. Mária Gallová a Branislav Neumair.

Druhým, obsiahlejším, bodom zasadnutia bola príprava a schválenie plánu činnosti SMRŠ v Roku M.R. Štefánika, prípravy spomienkových osláv 30.výročia vzniku Spoločnosti M.R. Štefánika a spolupráca s inými Spoločnosťami a organizáciami.

Na programe zasadnutia boli aj otázky organizácie celoslovenských spomienkových podujatí na M.R. Štefánika v roku 2020, otázky práce SMRŠ s mládežou a návrh na vytvorenie jednotlivých sekcií SMRŠ (diplomatická, vedecká, legionárska, vojenská,…) pre skvalitnenie činnosti Spoločnosti v týchto oblastiach.

 

PARTNERI

Stránka Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika

Nemôžeme udalosti tvoriť. Tie sú výsledkom tisícich faktorov, ktoré nemôžeme všetky ovplyvniť. Môžeme im však dať určitý smer, útvar.

M.R. Štefánik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting