skenfrdeit
.

 

Miestny klub Partizánske bol založený 15. decembra 2009, na ustanovujúcej schôdzi sa zúčastnilo 21 členov. Postupom času sa členská základňa rozrástla na dnešných 190 členov. V jej radoch nájdeme aj viaceré osobnosti spoločenského, kultúrneho i športového života.

Ustanovujúca schôdza
Ustanovujúca schôdza


Klub sa snaží vyvíjať aktivity hlavne v regióne Hornej Nitry. Pre verejnosť organizujeme rôzne akcie s témou M. R. Štefánika. Participujeme na akciách usporadúvaných miestnou samosprávou a našimi partnermi .


partizánske
Prednáška pre žiakov škôl v Prievidzi


Pre členov klubu organizujeme akcie ako sú napr. Pochod  M. R. Štefánika, účasť na podujatiach na Mohyle M. R. Štefánika na Bradle a rôzne výlety.


partizánske
Účastníci Pochodu M. R. Štefánika


Každoročne  sa stretávame  v penzióne Kalinka, kde v príjemnej spoločenskej atmosfére bilancujeme uplynulý rok a predstavíme plán akcií na ďalší rok.

partizánske
1. výročná schôdza 2010


Ak Vás zaujala činnosť klubu, budeme radi, keď rozšírite naše rady a podáte pomocnú ruku pri napĺňaní myšlienok a ideálov.

Štefan Ševčík
predseda klubu

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

PARTNERI

Stránka Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika

Nemôžeme udalosti tvoriť. Tie sú výsledkom tisícich faktorov, ktoré nemôžeme všetky ovplyvniť. Môžeme im však dať určitý smer, útvar.

M.R. Štefánik


  

https   Active Search Results   cloudflare